Genel Bakış

Vivendi Projesi modern mimari ile yüksek yaşam kalitesini ilke olarak benimseyen, bilimsel yaklaşımlara uygun çalışmalar üreten ve yıllara dayanan tecrübesi ile benzersiz projelere imza atan İMY Yapı tarafından inşa edilmiş ‘butik’ bir sitedir.

Kalabalık site hayatından uzak, komşularınızla huzur içinde paylaşabileceğiniz, sadece size ait mekanlarda apartman hayatını yeniden yorumlayacaksınız.

Vivendi size yeni inşa edilmiş, üst sınıf projelerin tamamında bulunabilecek sıradan bir daire değil, mimari projesi ve butik yapısıyla ‘Hayata Yeni Bir Başlangıç’ yolu açıyor.

Bina Özellikleri

Vivendi’de akıllı ev sistemi, her daireye ait kapalı ve açık otoparkları, dairenize özel depo alanı ile “Teknoloji Odaklı” ve “Kesintisiz Hayat” ilkelerine uygun mekân tasarımları hayata geçirildi.

Dairelerin tamamında, birçok projemizde tecrübe ettiğimiz ve güvenle tercih ettiğimiz çözüm ortaklarımızdan seçtiğimiz malzemeler, en üst kalitede işçilik ile uygulanarak uzun yıllar eskimeyecek şekilde kullanımınıza sunuldu.

Bu proje bir İMY Yapı projesidir. Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.

Projede kullanılan görsellerin kullanılması yasal sorumluluk gerektirir.

Biz sizi arayalım!

Proje ile ilgili bilgi sahibi olmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda en kısa sürede size ulaşılacaktır.